14 yaşındayım. Aşırı kilo artışı hamilelik belirtisi olabilir mi?

Yaşım henüz 14 herhangi ciddi bi ilişkiye asla girmedim fakat kilo aldım ve sürekli baş ağrım oluyor bi hamilelik belirtisi mi üstelik adetim de düzensiz oluyor bu yüzden karar veremedim . Hamile değilim bunu biliyorum (yani heralde?) Kilo alma ve baş ağrısı neyden kaynaklı olur .

Tahlil.com Cevabı : Kilo almanız hormonal bir bozukluk nedeniyle olabilir.Çocuk endokrinolojisi bölümüne başvurmanızda yarar var.İlave tahliller istenebilir.