16 yaşında ilişkiye girdim. Hamile olabilir miyim?

16 yasındayım sevgilimle ilişkiye girdik cok az ıcıme bosaldı ama temızledım acaba hamileyim su ve ıslak mendıl kullanarak

Tahlil.com Cevabı : Bu  kadar genç yaşta bu kadar bilgisizlik ile bu işlere girişirseniz hamilelik riski de daima olur.Bu şekilde hamile kalma ihtimaliniz var. Vajinanızı temizlemeniz hiç bir işe yaramaz. Beklenen adet tarihinde en az 1 hafta gecikme oluraa mutlak suretle test yaptırın ve ailenizi de durumdan haberdar edin.