14 yaşındayım sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdik

merhaba doktor hanım 14 yaşındayım sevgilimle sürtünme ile ilişkiye girdik zevk suyu geldi sevgilim hemen eliyle sildi daha sonra peçeteyle ben sildim daha sonra tuvalaete gidip yıkadım yıkadıktan sonra küçük tuvaletimi yaptımtekrar yıkadım ve peçete ile tekrar sildim sizce hamilemiyim sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Adet gecikmesi olursa test yapmanızı öneririz..Zevk suyu olarak isimlendirlen bu sıvının tıptaki adı ise prostat sıvısıdır.Prostat sıvısı nadiren de olsa sperm hücresi içerebilir.Bu nedenle az bir olasılık da olsa gebeliğe yol açabilmektedir. Geri çekme veya dışarı boşalma yöntemi ile korunanlarda istenmeyen gebeliklerin oluşumasına nadir de olsa yol açabilir. Bu tür bir riske girmek istemeyen çiftler için en doğru ve güvenilir yöntem ise prezervatif bir diğer adıyla da kondom kullanılmasıdır.

g********* :

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilikskye girdik zevk suyu beni en cok korkutandi fakat yarim saat sonrasinda regl oldum normal bir sekilde oldu ve bitti fakat bu ay reglim biraz gecikti ve yarim saat sonrasinda regl olmam benim korkumu yenmemi saglayamiyor. Bu durumda hamile kalma.olasiligi var mıdır

Cevap:

İlişkiden hemen sonra adet görmüş iseniz hamilelik riski yok denecek kadar azdır..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.