Hamilelikten de supheleniyorum.

Merhabalar. Bugun sol kasik agrim icin acile gittim idrar tahlilinde ubg normal bil neg. Ket bld pro nit glu negatif leu 3+ sg 1.030 ph 5.0 lokosit 7-8 cikti. Enfeksiyon oldugundan ilac verildi. Ancak internetten baktigimda degerin normal oldugu yaziyor. Hamilelikten de supheleniyorum. Normalmidir

Tahlil.com Cevabı : Hamilelik şüphesi var ise ilaç kullanmadan önce bu konunun açıklığa kavuşması gereklidir..