14 yaşındayım. Tam idrar tahlili yaptırdım. Sonuçlarım şu şekildedir. Görünüm: Berrak Renk: Sarı Dansite:1025 pH:6,0 ?

14 yaşındayım. Tam idrar tahlili yaptırdım. Sonuçlarım şu şekildedir. Görünüm: Berrak Renk: Sarı Dansite:1025 pH:6,0 Protein: Pozitif 300 mg/dL ޞžeker: Negatif Bilirubin: Negatif Urobilinojen: Normal Keton: Negatif Nitrit: Negatif Mikrokopi: Her sahada 2-3 eritrosit ve nadir lökosit görüldü.

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması normal değildir, bunun bir çok nedeni olabilir.Nedenlerinin araştırılması, tanı ve tedavisi için Nefroloji bölümüne başvurmakta yarar var.Aşağıda idrar tahlilinde protein çıkmasına dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir