15-18 gün önce sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik ve ben tam adet günümde adet oldum kırmızı geldi ve çok sancılıydı?

15-18 gün önce sevgilimle sürtünerek ilişkiye girdik ve ben tam adet günümde adet oldum kırmızı geldi ve çok sancılıydı yerleşme kanaması nasıl oluyo ve sancılı oluyo mu eğer adet olmuşsam hamile olma ihtimalim var mı ?

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız olay sonucunda hamile kalma ihtimalin yok.