Merhaba bişey sorabilirmiyim 4 kere idrarda hamilelik testi yapılıp 4ün dede negatif ckmşsna rağmen hamile olabilirmiyim ?

Merhaba bişey sorabilirmiyim 4 kere idrarda hamilelik testi yapılıp 4ün dede negatif ckmşsna rağmen hamile olabilirmiyim adet düzensizliği var ama doktora gittim ilaç verdi bittikten sonra adet oldum yani 17.05.2014 de adet gördüm şimdide akıntıyla beraber kan geliyo hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : İlişki tarihinizin üzerinden ne kadar süre geçtiğinin bilinmesi gereklidir..Test çok erken yapılmış ise negatif çıkabilir, adet olmaz iseniz 1 hafta sonra testi tekrarlayın..