1.5 ay önce süpheli bir ilişkim oldu.12 şubatta ilk testimi yani Elisa Anti hiv testini yaptırdım 0.367 (negatif cıktı)

merhaba bundan yaklaşık 1.5 ay önce süpheli bir ilişkim oldu.12 şubatta ilk testimi yani Elisa Anti hiv testini yaptırdım 0.367 (negatif cıktı) 2.testimide 4 martta yaptırdım 0.445 ( negatif cıktı) fakat değerlerin yüksek oluşu beni cok korkutuyor yardımcı olurmusunuz.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar negatif çıkmış.Korkulacak bir şey yok.