Hepatit ve HIV testi değerlerinin yükselmesi beni korkuttu.

merhaba hocam ilişkiden 25 gün sonra elisa ve rna testı yaptrdım degerler söle;hbs ag:(0.52),anti hcv:(0.05),anti hiv:(0.29) ve aynı gün hiv rna testi negatif sonra 55. günde yine elisa testi sonuçlar hbs ag:(0.790),anti hbs:(0),anti hcv:(0.099),anti hiv:(0.573) değerlerin yükselmesi korkutu benı

Tahlil.com Cevabı : Değerlerin normal aralıklarda.Önemli olan normal sınırlarda olması.Normal sınırlar içindeki her sonuç, doğal olarak normal kabul edilir.Korkmana gerek yok