15 günlük bebeğim yoğun bakımda bu tahlil sonuçları neyi gösteriyor?

hemograminda wbc 18,8 (3,5-10), rbc 3,31 (3,5-5,5), hgb 10,6 (11,5-16,5), hct 30,9 (35-55%) bu değerler aralıklarin dışında mcv, mch, mchc, rdw-sd, rdw-cv, plt, pdw, pct, mpv normal değer aralıklarında ayrıca lokosit formülünde lym 5,7 (0,5-5 ''10^6/ul'') aralığın dışında lym%, mono% ve mono değerleri normal değer aralıklarında ayrıca fosfor 6,89 (2,7-4,5), kalsıyum 8,5 (8,6-10,2) kreatinin 0,25 (0,7-1,2) bu değerler aralıklarin dışında alt , alkalen,ast,cl,potasyum, sodyum, üre değerleri normal aralıklarda 15 günlük bebeğim yoğun bakımda bu tahlil sonuçları neyi gösteriyor?

Tahlil.com Cevabı : 15 günlük yoğun bakımda olan bir bebek hakkında tabi ki bu değerlere bakarak birşeyler söylemek zor.  Mutlaka bebeğinizi takip eden doktorlarınızdan bilgi almalısınız. Geçmiş olsun.