1,5 senedir düzenli bir şekilde kan tahlili yaptırıyorum...

DOKTOR BEY MERHABA BEN BİR BUÇUK SENE KADAR DÜZENLİ ŞEKİLDE KAN TAHLİLİ YAPTIRMAK TAYIM. FAKAT HEMOGRAM KISMINDA LYMPH ORANI DEVAMLI DÜŞÜK VE CRP ORANI İSE DEVAMLI YÜKSEK DÜŞÜYOR. BUNUNLA İLGİLİ NE YAPABİLİRİM. YARDIMLARINIZ BEKLİYORUM TEŞEKKÜR EDERİM.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı yazarsanız düzeylerini görmeden yorum yapmamız doğru değildir..