2 gün öncesinde de ilk defa esrar kullandım bu testlerden kullandığım ortaya çıkarmı acaba ?

Merhaba öncelikle iyi günler ben yakın zamanda menisküs amelyatı olacağım. Benden hemogram,sedimantasyon,ASO-CRP-RE-VDRL,brucella salmonella,hepatit belirtileri ve rutin biyokimya için kan aldılar benden 2 gün öncesinde de ilk defa esrar kullandım bu testlerden kullandığım ortaya çıkarmı acaba ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır bu testlerde çıkmaz..

a********* :

Kan degerim nasilGlukoz 77 ure 18 kreatin 0.69 kolesterol total 179 hdl kolesterol 48 ldl kolesterol 106 trigliserid 124 ast (sgot)19 alt (sgpt) 18 protein, total 6.1 albumin 6.1 globulin, serum 2 urik asit 5.4 aso (turbidmetrix) 7 crp 1.8 romatoid faktör (rf) 7 demir 98 tibc444 transferrin 22.0

Cevap:

Raporda belirtilen referans değerleri de vermelisiniz.Bu konuda sitemizde soru sorma aşamasında sürekli uyarılarda bulunuyoruz.Aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.