15 senelik diyabet hastasıyım. 15 gün önce HbA1c değerim 9, AKŞ 275 çıkmıştı. 1 hafta önceki tahlil sonuçlarım: AKŞ 195, C-peptid 1.93,

Yaklaşık 15 senelik diyabet hastasıyım. 15 gün önce HbA1c değerim 9, AKŞ 275 çıkmıştı. 1 hafta önceki tahlil sonuçlarım: AKŞ 195, C-peptid 1.93, Insulin 7.1, Homa-ır Indeksi 3.4. Lütfen sonuçları değerlendirir misiniz! 2x1 adet Janumet kullanıyorum.

Tahlil.com Cevabı : HBA1C değerinizdeki yükseklik pek olumlu değil.Size önerimiz düzenli olarak bir endokrinoloji uzmanının kontrolüne girmeniz ve dediklerini harfiyen uygulamanız.