15 yaşında,kızım. demir:10.4 çıktı vitamin H ise:120ng/L saç dökülme sorunum var?

15 yaşında,kızım. demir:10.4 çıktı vitamin H ise:120ng/L saç dökülme sorunum var bir süredir ilaç kullanıyorum Ferrum Fort ve biotin.bu değerler gözüme oldukça düşük geliyor demirin en az 60, biotinin 400 olması gerekiyormuş. ilaçla düzelir mi yoksa demir eksikliği için iğne kullanmam gerekir mi?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızı doktora gösteririseniz tedavi şeklinize doktorunuz tarafından karar verilecektir..