15 yaşındayım arkadaşımla ben istemeden ilişkiye girdik.Geri çekilerek boşaldı

15 yaşndaym arkadaşmla ben istemeden ilişkiye girdik.Geri çekilerek boşaldı aradan 10 gün geçti kan testi ve evde test yaptırdm negatf cıktı.Sonra bu ay adetm 13 gun geckti gobeğimn alt tarafı ağrıdı yine kan testi yaptrdım negatif çıktı.

Tahlil.com Cevabı : Henüz reşit olmayan bir yaştasınız.Anlattığınıza göre cinsel istismara uğramışsınız.Bu durumda olayı ailenize anlatmanızı öneririz.Hamilelik ise belirtiğiniz test sonucuna göre yok.