3 ay önce sevisme yasadim elime boşaldı ellerimi islak mendille sildim sanirim lavaboya gittim ?

3 ay önce sevisme yasadim elime boşaldı ellerimi islak mendille sildim sanirim lavaboya gittim ellerimi yikadigmi hatırlıyorum emin degilim.Vajinaya temas olmuşsa hamile olma ihtimali var mi 12 ocakta regl oldum subat 19 da oldum bitti

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında düzenli olarak regl görüldüğünden hamilelikten söz edilemez.