15 yaşındayım ve sigara içiyorum.Sigara içtiğimin tahlilde belli olmaması için ne yapmalıyım?

Abi şu anda 15 yaşındayım ve yaklaşık 1 yıldır sigara kullanıyorum sigarayı bırakamıyorum çok sıkıntım çok derdim var olmuyor içmeden sigara tahlilde belli olmaması için ne gibi şeyler yemeli veya içmeliiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Bu kadar erken yaşta sigara içmen çok yanlış.Daha çocuk denecek yaştasın.Sağlık Bakanlığının sigara bırakma hattına başvur biran önce.Sigara içtiğin ise normal kan tahlillerinde çıkmaz.