1,5 yıllık evliyim cinsel isteksizlik var

Total testesteron ölçümü yaptırdım sonuç 3,99 çıktı. 1,5 yıllık evliyim cinsel isteksizlik var psikiyatr!a gözüktüm. yaklaşık iki haftadır antidepresan ilacı kullanıyorum ama cinsel isteksizlik evlendiğim günden beri var daha önce yoktu. Şimdiden teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı :  Total testosteron normal değerleri; >20 yaş 3,00-10,00 ng/ml 'dir. Sonucunuz normaldir..Evliliğinizle ilgili problemler olabilir veya depresyondan dolayı olabilir..