16 gün önce korunmalı bir cinsel ilişkim oldu.İlişkiden 1 hafta sonra grip oldum ve 1 gece terledim

16 gün önce korunmalı bir cinsel ilişkim oldu.İlişkiden 1 hafta sonra grip oldum ve 1 gece terledim 2 kere tshirt değiştirecek kadar.ޞu an ise iştahsızlık var bişey yemeye çalışırken kusma hissi geliyor yiyemiyorum.Sitede yazılanları okudum ancak internette ilişkiden 1-6 hafta arası akut dönemdiyor

Tahlil.com Cevabı : İnternette yalan yanlış bilgiler okumuşsun, Tahlil.com da bu konuda gayet açıklayıcı bilgiler bulunmakta.Bu kadar erken belirti olmaz.