16 haftalık gebeyim kontrolüm de doktorum ağrı mı yaşadın diye sordu.hayır dedim.kesenin üst tarafın da büzülme olduğunu sanki bir ağrı yaşamışım ?

16 haftalık gebeyim kontrolüm de doktorum ağrı mı yaşadın diye sordu.hayır dedim.kesenin üst tarafın da büzülme olduğunu sanki bir ağrı yaşamışım da geçmiş gibi olduğunu söyledi.önceki ultrasonlarıma göre kese daha dar gözüküyor.kabızlık,gaz sıkıntım var veya stresli bir dönem geçirmiştim ondan kaynaklanabilir mi?daha önce sorunlu gebelikler geçirdiğim için çok hassas bir durumdayım.

Tahlil.com Cevabı : Buradan ultrason sonucunuz hakkında yorum yapamayız.Doktorunuz çok daha detaylı bilgi verecektir.