16 yasindayim 3 aydir aknetrent kullaniyorum simdi 4. ayima baslayacagim

16 yasindayim 3 aydir aknetrent kullaniyorum simdi 4. ayima baslayacagim sonuclardan birkac tanesi düsük geldi bir sorun var midir? Üre 16.19 mg/dL HDL-C 37.4 mg/dL, LDL    89.9

Tahlil.com Cevabı :

Sorduğunuz tahlil sonuçlarınızda kayda değer bir anormallik veya sapma görülmüyor. Sonuçlarınızı normal olarak yorumlayabiliriz.Doktorunuz gerek görürse ilave tahliller de isteyebilir.