16 yaşındayım ve genelde geceleri tam uykuya dalıcakken birden şiddetli bir titreme oluyor ve yerimden zıplıyorum

Öncelikle herkese merhaba , Benim aklıma takılan bir soru var. 16 yaşındayım ve genelde geceleri tam uykuya dalıcakken birden şiddetli bir titreme oluyor ve yerimden zıplıyorum. Bu durum beni rahatsız ediyor bunun için henüz doktora gitmeyi düşünmedim . Herhangi bir tavsiyeniz için teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Nöroloji uzmanı tarafından muayene olmanız gerekmektedir..