17 aylık oğlumun idrar tahlili aşağıdadır. sizce bir sorun varmıdır?

17 aylık oğlumun idrar tahlili aşağıdadır. sizce bir sorun varmıdır?sg: 1015 glu:normph: 5.0 ket: negleu: neg ubg: negnıt: neg bıl: negpro: neg ery: neghs: 1-2 lokisit ve nadir amorf fosfat kristalleri görüldü.

Tahlil.com Cevabı : Oğlunuzun idrar tahlili normal görülüyor