17 ocakta erkek arkadasımla arkadan ilişkiye girdik içime boşaldı meninın vajınama geldı bıraz ancak hemen yıkandım.

17 ocakta erkek arkadasımla arkadan ilişkiye girdik içime boşaldı meninın vajınama geldı bıraz ancak hemen yıkandım. bir sonraki gün regl oldum suan adetim 4 gün gecikti hamilemiyim.

Tahlil.com Cevabı : Yaşadığınız ve bu tür  normal olmayan ilişkilerde hamilelik şansı mümkün değildir.Hamilelik için çok düşük de olsa sadece  bir ihtimal bulunmaktadır. Bu da boşalma sonrası sperm hücrelerinin anüsten çıkıp vajinaya sızması ve bulaşmasıdır.Bu ihtimal de oldukça düşüktür. Ancak bu tür bir ihtimal söz konusu ise beklenen adet tarihinde en az 7 günlük bir gecikme olduğunda gebelik testi yapılabilir.Konuya dair ve hamilelik olasılıkları ile ilgili aşağıdaki yazımızda detaylı bilgi bulabilir ve konuya dair benzer sorulara uzmanlarımızca verilmiş cevapları okuyabilirsiniz.Hamilelik ihtimali hangi tür ilişkilerde bulunmaktadır?

i***** :

Biz bir iliskiye girdik erkek arkadasmla arakadan bosalmadi ama zevk sulari akmis olma ihtimali var die 1 hafta snra test yaptim kan testi ve idrar testi Yaptim 2 side Pozitif 3 subata adet gordum 9 subata biti adetime.dha var ama hamilemiyim

Cevap:

Arkadan ilşkide boşalma olmadan zevk suyu ile hamile kalma şansı yok denilebilir, ancak gebelik testleriniz pozitif ise ilişkiye nereden girdiğinizi yeniden düşünmeniz gerekir.. Testlerinizi tekrarmanızı öneririz..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.