17 yaşındayım ilişkiye gireceğim bayan 28 yaşında bir sakıncası var mıdır ?

17 yaşındayım ilişkiye gireceğim bayan 28 yaşında bi sakıncası varmıdır ve arkadan ilşkiye girmek daha güzel diyolar daha hiç yaşamadığım duygu ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : Sitemizde tahlil yorumluyoruz ve sağlık konularında danışmanlık hizmeti veriyoruz.İlişkiye gireceğin bayanın yaşı veya ilişki türü ne bizleri ne de okurlarımızı ilgilendirmiyor.