17 yasindayim nolur yardim...

26 haziranda sevgilimle ilişkiye girdik ertesi gün 27 haziranda tekrar girdik ikisinde de vajinamin üstüne boşaldı 28 haziranda ertesi gün hapı ELLA kullandim adet tarihimi tam olarak bilmiyorum 17 yasindayim nolur yardim edin hali bir bardak su ile kullanmadim etkiai ni yitirirmi

Tahlil.com Cevabı : Hayır ilacın etkisi az su ile alınırsa değişmez..