Korunmasız birliktelik yaşıyoruz belirtilerin hiçbiri olmamasina rağmen bu konu kafama takıldı ?

Merhabalar arkadaşımla 5 aydır Korunmasız birliktelik yaşıyoruz belirtilerin hiçbiri olmamasina rağmen bu konu kafama takıldı ve ciddi anlamda kafami kurcalamakta test perşembe günü enfeksiyon hastalıklarına gideceğim fakat alacağım sonuç ne kadar güvenilir olur ?

Tahlil.com Cevabı : Bu soruyu sonucu verecek laboratuvar çalışanlarına sorsanız daha iyi olmaz mı:)