17 yaşındayım .Saç dökülmesi için kan testi yaptırdım ve adetimin 5. günündeydim?

17 yaşındayım .Saç dökülmesi için kan testi yaptırdım ve adetimin 5. günündeydim. Progestron: 0,10 Folikuler Faz: <0.3 Luteal Faz: 15,9 Postmenapoz: <0.2 Doktor bunun düşük olduğunu ama kendi alanı olmadığı için yorum yapamayacağını söyledi. Szce bulgular normal mi? Adet dzensizliğim yok

Tahlil.com Cevabı : Eğer adetinin 5, günü yapılmışsa test, sonuçta problem görülmüyor.Ancak progesteron testinin saç dökülmesiyle direkt bir ilgisi yok, bu konuda hangi tahlillerin yapılması gerektiğine dair yazımızı sitemizin arama motorundan araştırabilirsin