17 yaşındayım ve sürekli idrar yollarım iltihaplanıyor , tahlil yapıldı sonuçlarımı değerlendirir misiniz?

17 yaşındayım ve sürekli idrar yollarım iltihaplanıyor ağrılarım tuttugundan acile gitmek zorunda kalıyorum genta diye iğnelerden çok kullandım daha etkilisindende kullandım ama hala iltihaplanıyor we bugün Yaptırdığım idrar sonuçları yardım ederseniz sevinirim.. DANSİTE : 1.015 PH: 6 GLUKOZ:NORMAL PROTEİN:NEGATİF BİLİRUBİN:NEGATİF ÜROBİLİNOJEN:NORMAL KETON:NEGATİF NİTRİT:+ ASKORBİK ASİT:NEGATİF ERİSROSİT:1 LÖKOSİT:25 EPİTEL:4 KRİSTAL:NEGATİF BAKTERİ:+++

Tahlil.com Cevabı : Bunlar Tam idrar tahlili sonuçları ve bakteri ve lökosit görülmesi enfeksiyonu düşündürüyor.Ancak idrar kültürü tahlili yapılmamış anlaşılan.İdrar kültürü ve antibiyogram yapılırsa idrarda hangi mikrop ve bunu uygun hangi antibiyotiği kullanmanız gerektiği anlaşılır.