17 yaşndayim Doğum kontrol hapini yarıda birakmamla 28 günde2 kez adet oldum

17 yaşndayim Doğum kontrol hapini yarıda birakmamla 28 günde2 kez adet oldum ve adet düzenim bozuldu doktora gttim hormon seviyenle ve hormonlarda düzensizlik yapacağını söyledi kasıklarima kamera ile baktı bişey yok dedi betaHCGtesti istedi sizce neden istemiş olabilir gebelik haricinde sebebi ndr

Tahlil.com Cevabı : Gebelik ihtimali için istemiş olabilir..