evde yapilan gebelik testi icin yeterli sure gecmismidir

Son adet tarihi 25 mart iliski tarihi 2 mayis.simdi evde yapilan gebelik testi icin yeterli sure gecmismidir yoksa birsonraki adet doneminimi beklemek gerekiyor cunku zaten iliskim adet gecikmesi gunlerinde gerceklesti eger oyle bisi varsayasalsiniri asmak istemiyorum lutfen link yollamayin cevap verin

Tahlil.com Cevabı : 25 marttan beri adet olmadı iseniz ve ilişkiniz 2 mayısta oldu ise test yapabilirsiniz..