18 ekimde sürtünerek bir ilişki yaşadım. bu olaydan 10 gün( 28 ekim) sonra regli oldum?

18 ekimde sürtünerek bir ilişki yaşadım. bu olaydan 10 gün( 28 ekim) sonra regli oldum( beklenen regli döneminden 1 hafta önce) test yaptırdım 0,12 çıktı. Korktum ve regli bitiminde tekrar test yaptırdım 0,26 çıktı. boşalma bel bölgesine oldu fakat zevk suyundan korkuyorum.

Tahlil.com Cevabı : Hamile değilsin.