18 haftalık hamileyim ve hiç kilo almadım karnım çıktı doktorumada gidiyorum kilo alamamak beni üzüyor

 18 haftalık hamileyim ve hiç kilo almadım karnım çıktı doktorumada gidiyorum kilo alamamak beni üzüyor napmam gerekiyor

Tahlil.com Cevabı : Hamilelikte ay başına 1 kilo almak sizin için uygun olabilir.Buna göre hesabınızı yapınız.Doktorunuz gerek görürse önerilerde bulunacaktır.