Hhamilelikten şüphelenip beta hcg testi yaptırdım sonuç 47.12 çıktı sayfanızdaki sonuç doğrumudur?

merhaba ben hamilelikten şüphelenip beta hcg testi yaptırdım sonuç 47.12 çıktı sayfanızda sonucu girdiğimde 3 haftalık hamile olduğum gözüküyor doktorum sonuç için ne hamilelik var nede yok diyebilirim dedi pazartesi tekrar test yaptırıcam sizce sayfanızdaki sonuç doğrumudur? acil cvplarsanız svnrm

Tahlil.com Cevabı : Henüz çok düşük bir değer olduğu için bu değerdeki artmayı görmek gereklidir, ayrıca ultrasonografik olarak görüntülenmesi de gerklidir..