18 haziranda regl oldum 28 haziran yumurtlama günümde de ilişkiye girdim korunmasız

18 haziranda regl oldum 28 haziran yumurtlama günümde de ilişkiye girdim korunmasız ama dışarı çıkma yöntemiyle. normalde regl dönemim 6 gün sürerken 12 temmuzda olduğum reglim 4 gün sürdü. Ruhsal değişikliklerim çok fazla ve yemek yiyemiyorum sabahları da midem öğürecek derecesinde bunalıyor. Sizce üstüne görme dedikleri gibi hamile kalmış olabili rmiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yaptırabilirsiniz. Sonucuna göre kadın doğum doktoruna görünebilirsiniz.