18 Kasımda kız arkadaşım adet oldu.

18 Kasımda kız arkadaşım adet oldu.Adeti bittikten 1 gün sonra yumurta üretimi tarihi dışına denk geliyor. İç çamaşırı ile Sürtünmeli ilişki yaşadık.İç çamaşırıma boşaldım. 16 Aralıkta karnı ve beli ağrıdı.17 Kasımda adet oldu.5.5-6 gün sürdü.Bu durumda hamilelik söz konusu değildir değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Yok denecek kadar azdır..

c****** :

İyi akşamlar nişanlımla en son 17 ağustosta korunmalı ilişki yaşadık ondan sonra her ay düzenli adet gördüm bu ay olmadım 11 gün gecikti dün test yaptım negatif çıktı hamile olma şansım nedir teşekkürler.

Cevap:

Hamile olma şansınız yok denebilir..

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.