Kan testi yaptrdım beta hcg sonucum 0,100 cıktı. tahlıle gore gebe mıyım ?

merhaba. ayın 4. unde erkek arkadasımla ilişkiye girdik.16 sında regli oldum.fakat surekli kasık agrılarım ve siskınlık olmaya basladı.kan testi yaptrdım beta hcg sonucum 0,100 cıktı. tahlıle gore gebe mıyım kesin sonuc olarak?

Tahlil.com Cevabı : Sonucunuz negatif.

s********** :

beta hcg sonucum 1.9 çıktı.hamilelik şüphesi var mıdır? acil gerekli bilgi

Cevap:

Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.