18 martta korunarak ilişkiye girdim 5 nisanda da regl oldum.Hamilelik ihtimali varmı?

Merhaba,  26 nisanda da kahverengi akıntı gelmeye başladı bir ara kırmızıya döndü rengi. şu an 6 gün geçti regl zamanımın üzerinden hala olamıyorum kasıklarım ağrıyor gebelik testi yaptım negatif çıktı yine de tedirginim sizce hamilelik durumu var mıdır? Teşekkürler şimdiden

Tahlil.com Cevabı : İlişkiden sonra adet görmüşsünüz ve gebelik testiniz de negatif çıkmış bu durumda gebelik ihtimalinden bahsedemeyiz.Bu konuda içinizi rahatlatmanız açısından bir kadın doğum doktoruna gidebilirsiniz.