Korunarak ilişkiye girdim üste görme yazıları korkutuyor.Hamile olabilir miyim?

18 martta korunarak ilişkiye girdim 6 nisanda adet geldi üste görme yazıları yanıltıyor,25 nisanda kahverengi akıntı sonra rengi kırmızıya döndü bu ay 6 gün gecikme oldu. Gebelik testi yaptım negatif çıktı,hamilelik olsaydı negatif çıkmazdı değil mi?

Tahlil.com Cevabı : Korunarak ilişki sonrası adet görmüşsünüz.Gebelik testiniz negatif çıkmış bu durumda gebelikten bahsedilemez.