18 nisanda bende tuhaf bir kanama oldu. Kahverengi ve az miktardaydı. 2 gün sürdü, 3. gün kahve telvesine benzer bi hal aldı ve bitti.

Ben 7 nisanda normal adetimi gördüm 5 gün sürdü bitti ve 12 nisanda eşimle ilk kez korunmasız ilişkiye girdik. 6 gün sonra, yani 18 nisanda bende tuhaf bir kanama oldu. Kahverengi ve az miktardaydı. 2 gün sürdü, 3. gün kahve telvesine benzer bi hal aldı ve bitti. Bu yerleşme kanaması olabilir mi ?

Tahlil.com Cevabı : Olabilir, ancak kesin birşey söylenemez..