Kasıklarımda da ince ince kramplar bunu hamileliğe yorumlamak mümkün mü?

Merhaba ben 1 şubatta boş gebelik tanısıyla düşük yaptım fakat kese düşmediğinden dolayı kürtaj olmak durumunda kaldım. Bu ay ovulasyon sonrası bir sefer olmak şartıyla sarı akıntım ardından da kahverengi gibi lekelenmem oldu. Kasıklarımda da ince ince kramplar bunu hamileliğe yorumlamak mümkün mü?

Tahlil.com Cevabı : Kesin birşey söylemek mümün değil..