18 yasında bır erkegım kız arkdşmla opusunce cınsellık konusunca zevk suyu akıyor.

mehaba ben 18 yasında bır erkegım kız arkdşmla opusunce cınsellık konusunca zevk suyu akıyor. haytmda hıc masturbasyon yapmadm ve sdce knsnca dusunnce kalktıgında zev suyu gelıyor hıc dol akmıyor uyurkende bosalıyorum ama sanrm oda zevk suyu ne oldugunu bılmıyorum ben kısrmıyım??

Tahlil.com Cevabı : Anlattığınız durumlar normaldir, bir müddet sonra bu durumunuzu kontrol altına almayı öğrenirsiniz..