18 yaşındayım adetim biteli 4 gun olmustu dün sevgilimle sürtunerek ilişki yasadik. Prezervatif yırtıldı.

18 yaşındayım adetim biteli 4 gun olmustu dun sevgilimle surtunerek ilişki yasadik prezervatif yirtilmis uzerme bosaldi ama icine gittimi bilmiyoruz hemen yikadim sonra ella ictim hamile kalma olasiligim var mi lutfen acil cevaplar mısınız?

Tahlil.com Cevabı :

Hamilelik ihtimali ancak erkeğin boşalması sonrası sperm hücrelerinin vajina içine sızması ile olur. Yırtılan prezervatifde eğer erkeğin sperm hücreleri var ve bunlar da vajina içinne sızarsa bu durumda hamilelik riskinden söz edebiliriz. Ancak doğru zamanda ertesi gün hapı da almışsınız. Bu durumda hamilelik ihtimali ortadan kalkacaktır.