18 yasındayım ve bekarım . bugün adetimin 3. gününde hormon testı yaptırdım?

merhaba ben 18 yasındayım ve bekarım . bugün adetimin 3. gününde hormon testı yaptırdım.Bütün değerlerim normal fakat CA 125 değerim 219.7 normalinin 35 olduğu yazıyor kağıtta . araştırmalarım da rakamın baya yüksek olduğunu farkettım cok korkuorum .bana bilgi verir mısınız ? (düzenli adet görüyorum) teşekkürler…

Tahlil.com Cevabı : Evey yüksek ama hemen panik olayın.Yumurtalıklardaki kistlerde de yüksek çıkabilir.Ultarson yapılması yararlı olacaktır.