18 yaşındayım ve hala sakal çıkma gibi bi durumum yok. Bu yüzden de küçük gösteriyorum, canımı sıkmaya başladı bu aralar. Bir öneriniz var mı ?

İyi günler, 18 yaşındayım ve hala sakal çıkma gibi durumum yok. Bu yüzden de küçük gösteriyorum, canımı sıkmaya başladı bu aralar. Bir öneriniz var mı ? Teşekkürler..

Tahlil.com Cevabı : Bazı kişilerde sakalların çıkması biraz gecikebilir.Ancak yine de tercihen bir endokrinoloji uzmanına başvurun.Gerek görürse bazı hormon tahlilleri isteyebilir.