İzmir'de gidebileceğim bir doktor var mı?

Ayağımı burktuğum zaman röntgen çekildi ve tesadüfen Fibula'da kemik iliğimde kist olduğunu öğrendim.Burkulmanın üzerinden 5 ay geçti.Ayağımda hala ağrı var.Bu ağrı kist yüzünden mi yoksa burkulmadan dolayı mıdır ? Ameliyat olmam gerekir mi? İzmir'de gidebileceğim bir doktor var mı?

Tahlil.com Cevabı : Ayağınızdaki ağrının burkulmadan kaynaklı olma ihtimali çok düşük çünkü aradan 5 ay geçmiş. İzmir 3 büyük şehrimizden biri muayene olabileceğiniz  bir ortopedi uzmanı mutlaka vardır.