18 yaşındayım ve yüksek tansiyon hastasıyım . Geçenlerde bir kaç gün üst üste balgamla birlikte ağzımdan kan geldi?

18 yaşındayım ve yüksek tansiyon hastasıyım . Geçenlerde bir kaç gün üst üste balgamla birlikte ağzımdan kan geldi, ve benim böbreğimde leke var uzun zaman önce tedavimi bıraktım. 3 yada 4 tane aç karna sigara içiyorum ve çok öksürüp balgam atıyorum.

Tahlil.com Cevabı : Bir göğüs hastalıkları uzmanına gidip muayene olmalısınız.Buna göre gereken tahlilleri isteyip tanınızı koyacaktır.