Hocam size bir sorum olacaktı.tam yumurtlamanın olacağı hafta

hocam size bir sorum olacaktı.tam yumurtlamanın olacağı hafta yani 12.gunde mantar ilacı olan sporex tablet ilacı içtim.ama çocuk düşündüğüm için endişeye kapıldım.bu ilaç yumurtlamayı yada döllenmeyi engellermi.hamile kalmaya engel bir ilaç mıdır.12. günde yumurtam 16 mm di..

Tahlil.com Cevabı : Hayır problem olmaz.