18 yaşındayım.yüz, kol, bel, göbek gibi çeşitli bölgelerim de aşırı kıllanma var hangi bölüme gitmem gerekiyor?

18 yaşındayım.yüz,kol,bel,göbek gibi çeşitli bölgelerim de aşırı kıllanma var.ama adet dönemlerimde belirgin bir aksalık,düzensizlik yok.ne önerirsiniz?hangi bölüme gitmem gerekiyor? açıklarsınız sevinirim teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Endokrinoloji bölümüne başvurabilirsiniz.