Verilmis kah tahlili neticesi: CA 15-3: 41.48 CA 19-9: 39.46 CA 125: 8.49 çıkan sonuçlar nasıl sizce?

Selam. Verilmish kah tahlili neticesi: CA 15-3: 41.48 CA 19-9: 39.46 CA 125: 8.49 Rica edirem bu neticelerin ne derece riskli oldugunu cevablayasiz. P.S: bu neticeler anama aiddir, biz Bakidan yaziriq size, muayine ve mualice ucun Turkiyeye gelmek isteyirik, siz bize meslehetli bir klinika veya hekim deye bilersiz?

Tahlil.com Cevabı : Bu sonuçlarda korkulacak bir şey yok, bu nedenle gelecekseniz gelmenize gerek yok.Ancak tatil için gelecekseniz bekleriz Türkiye'ye :)